




Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w ścisłym centrum.Nieruchomość położona jest ścisłym centrum, w niedalekiej odległości od Deptaku Bogusława.
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w kamienicy. Klatka schodowa oraz elewacja budynku w planach do remontu. Dodatkowym atutem są również niskie opłaty czynszowe - 210zł.
Powierzchnia nieruchomości wynosi około 45m2, na którą składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka połączona z wc.
Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie instalacje. Wykończenie oraz sprzęty AGD na gwarancji.
Znakomita propozycja mieszkania z przeznaczeniem na użytek własny, bądź jako inwestycja pod wynajem.
Mieszkanie dostępne do wydania od zaraz wraz z wyposażeniem.
Serdecznie zapraszam na prezentację.